Recykling metali

Jesteśmy jednym z wiodących podmiotów
na rynku krajowym w handlu złomem metali kolorowych

Cennik i notowania

Ceny na poszczególne gatunki złomów ustalane są w oparciu o aktualne ceny skupu hut krajowych i zagranicznych oraz o giełdę London Metal Exchange (LME) w/g współczynników procentowych, na bazie średniego kursu dolara i euro oraz średnich notowań na poszczególne metale w danym dniu.

Zobacz cennik

O firmie

Firma Syntom Metal Recycling Sp. z o.o. powstała na bazie jednego z wiodących podmiotów na rynku krajowym w zakresie handlu złomem metali kolorowych. Naszym głównym celem jest zapewnienie kompleksowych rozwiązań związanych ze skupem, transportem oraz obrotem złomu stalowego oraz złomu metali kolorowych. Złom to cenny surowiec dla branży hutniczej i odlewniczej, a jego wykorzystanie znacznie ogranicza koszty produkcji i sprawia, że staje się ona bardziej przyjazna środowisku. W chwili obecnej już co druga tona stali na świecie wytwarzana jest właśnie ze złomu.

Aktualnie posiadamy na terenie kraju ponad 36 punktów skupu. Ich liczba będzie systematycznie powiększana, tak aby do końca roku pokryć znaczącą większość obszaru Polski. Jako uzupełnienie sieci pozysku Syntom Metal Recycling Sp. z o.o. a posiada własne rozbudowane zaplecze logistyczne w postaci kilkudziesięciu samochodów samozaładowczych typu hakowiec i kilkuset kontenerów o pojemności 36m3 rozlokowanych na terenie całego kraju. Dysponujemy odpowiednimi warunkami technicznymi i organizacyjnymi do przyjęcia każdej ilości złomu.

Od początku działalności Syntom Metal Recycling Sp. z o.o. spełnia wymagania stawiane przez jakościowe normy zarządzania, czego potwierdzeniem jest uzyskanie certyfikatów EN ISO 9001:2009 oraz EN ISO 14001:2005. Mimo tego stale dążymy nie tylko do coraz większego zadowolenia Klientów w zakresie obsługi oraz efektywności kosztowej, ale także do minimalizacji oddziaływania naszej działalności na środowisko naturalne.

Naszym Klientom gwarantujemy fachową obsługę w oparciu o wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, posiadającą doświadczenie w zakresie gospodarki złomem metali. Aktualnie nasz zespół tworzy ponad 200 pracowników. Każdy z nich jest odpowiednio przygotowany, aby służyć Klientom fachową i rzetelną pomocą. Zakupem złomu zajmują się wysokiej klasy handlowcy, których podstawowym zadaniem jest profesjonalna i indywidualna obsługa każdego partnera handlowego. Zaangażowanie, wiedza i pasja naszych pracowników decydują o wysokiej jakości świadczonych przez SYNTOM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Spółka Komandytowa usług.

Firma Syntom Metal Recycling Sp. z o.o. jest partnerem godnym zaufania, a atrakcyjna oferta, korzystne warunki płatności oraz terminowe wywiązywanie się z zobowiązań wobec kontrahentów są dodatkowym atutem i wizytówką naszej firmy.

Zapraszamy do współpracy.

SYNTOM Metal Recycling Sp. z o.o.

ul. Rembielinska 20 lok. 318
03-352 Warszawa

Biuro i magazyn centralny:

ul. Wysoka 61/65
97-200 Tomaszów Maz.
tel: (+48) 44 724 46 48
fax. (+48) 44 724 49 17
tel: (+48) 44 724 49 18

email: biuro@syntom.pl