Recykling metali

Jesteśmy jednym z wiodących podmiotów
na rynku krajowym w handlu złomem metali kolorowych

Cennik i notowania

Ceny na poszczególne gatunki złomów ustalane są w oparciu o aktualne ceny skupu hut krajowych i zagranicznych oraz o giełdę London Metal Exchange (LME) w/g współczynników procentowych, na bazie średniego kursu dolara i euro oraz średnich notowań na poszczególne metale w danym dniu.

Zobacz cennik

Kariera

Stałe doskonalenie stylu pracy jest nieodzownym elementem działania Syntom Metal Recycling Sp. z o.o.. Kładziemy duży nacisk na jakość naszych usług oraz na doświadczenie i profesjonalizm każdego pracownika z osobna. Siłę i sukces firmy Syntom Metal Recycling Sp. z o.o. buduje cały zespół, dlatego naszym pracownikom zapewniamy możliwość ciągłego rozwoju zawodowego dzięki systemowi szkoleń i programów rozwojowych.

Jeśli pragniesz zdobyć nowe umiejętności, jesteś ambitny i otwarty na nowe doświadczenia, to czekamy właśnie na Ciebie!

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani pracą w naszej firmie prosimy o wysłanie aplikacji na adres e-mail: kadry@syntom.pl lub pocztą na poniższy adres korespondencyjny:

Syntom Metal Recycling Sp. z o.o.
ul. Wysoka 61/65
97-200 Tomaszów Mazowiecki
z dopiskiem „Dział Kadr- Praca”
 

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Syntom Metal Recycling Sp. z o.o. do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Państwa oferty przyjmujemy przez cały rok.

SYNTOM Metal Recycling Sp. z o.o.

ul. Rembielinska 20 lok. 318
03-352 Warszawa

Biuro i magazyn centralny:

ul. Wysoka 61/65
97-200 Tomaszów Maz.
tel: (+48) 44 724 46 48
fax. (+48) 44 724 49 17
tel: (+48) 44 724 49 18

email: biuro@syntom.pl