Recykling metali

Jesteśmy jednym z wiodących podmiotów
na rynku krajowym w handlu złomem metali kolorowych

Cennik i notowania

Ceny na poszczególne gatunki złomów ustalane są w oparciu o aktualne ceny skupu hut krajowych i zagranicznych oraz o giełdę London Metal Exchange (LME) w/g współczynników procentowych, na bazie średniego kursu dolara i euro oraz średnich notowań na poszczególne metale w danym dniu.

Zobacz cennik

Kontakt

Dział Handlowy

Sławomir Burian - Prezes Zarządu
tel. +48 606 248 060
email: burian@syntom.pl

Andrzej Rajski /złom metali kolorowych/
tel. +48 604 297 082
email: rajski@syntom.pl

Jacek Białecki /złom stalowy/
tel. +48 604 590 677
email: bialecki@syntom.pl

Dominik Burian /złom metali kolorowych i elektroniki/
tel. +48 506 264 111
email: dominik@syntom.pl

Daniel Burian /złom metali kolorowych/
tel. +48 600 919 801
email: danielburian@syntom.pl

Dariusz Lasota /złom metali kolorowych/
tel. +48 516 014 903
email: lasota@syntom.pl

Adrian Książczak /złom metali kolorowych/
tel. +48 506 264 263
email: adrian@syntom.pl
 

Paweł Suchocki /złom metali kolorowych i elektroniki/
tel. +48 516 014 906
email: suchocki@syntom.pl

Piotr Lasota /złom metali kolorowych/
tel. +48 506 264 016
email: piotr.lasota@syntom.pl

 

 

 

Export

Jacek Sobieszczański
mobile: +48 604 084 500
office: 0048 (44) 724 46 48 w.24
email: jack@syntom.pl
language: English, Polish

Robert Susik
mobile: +48 506 264 122
office: 0048 (44) 724 46 48 w.24
email: robert@syntom.pl
language: English, Polish, Russian

Rafał Płocki
mobile: +48 506 264 060
office: 0048 (44) 724 46 48 w.24
email: rafal@syntom.pl
language: English, German


 

 For all export inquiries, offers, documents, etc please use following

e-mail address:

export@syntom.pl

 

 

Dział Administracyjny


Sekretariat
tel. 0048(44) 724 46 48(49)
email: biuro@syntom.pl

Księgowość
tel. 0048(44) 724 46 48 w.30
email: bieganowska@syntom.pl

Transport
tel. 0048(44) 724 46 48 w.23
email: transport@syntom.pl

Kadry
tel. 0048(44) 724 46 48 w.22
email: kadry@syntom.pl

 

Formularz kontaktowy

SYNTOM SA

ul. Rembielinska 20 lok. 318
03-352 Warszawa

Biuro i magazyn centralny:

ul. Wysoka 61/65
97-200 Tomaszów Maz.
tel: (+48) 44 724 46 48
fax. (+48) 44 724 49 17
tel: (+48) 44 724 49 18

email: biuro@syntom.pl



Lokalizacja


Wyświetl większą mapę