syntom-tomaszow (1 of 22)
Syntom Metal Recycling Sp. z o.o.
z oddziałem w Tomaszowie Mazowieckim
należy do Grupy Elemental, jednego z liderów recyclingu SAC, WEE, PCB i metali kolorowych w Europie.

Tomaszów Maz.

ul. Spalska 106, 97-200 Tomaszów Maz.

Nasza spółka świadczy usługi w oparciu o przewidziane prawem stosowne zezwolenia, ze szczególną troską o ochronę środowiska.

Specjalizujemy się w skupie złomu metali nieżelaznych, w szczególności: Miedzi, Mosiądzu, Brązu, Aluminium, Niklu, Stali Nierdzewnej, Cynku, Cyny, Ołowiu, Magnezu, Molibdenu, Tantalu, Tytanu, Wolframu, Wanadu oraz ich stopach, a także złomu w postaci akumulatorów, silników elektrycznych, alternatorów, rozruszników, kabli miedzianych i aluminiowych, katalizatorów, złomu węglika spiekanego, stali narzędziowej i innych. Skupujemy również złom stalowy i żeliwny.

Naszym głównym celem jest zapewnienie kompleksowych rozwiązań w zakresie zagospodarowania odpadów metali. Syntom Metal Recycling Sp. z o.o. to nie tylko hurtowy obrót metali kolorowych i stali, ale przede wszystkim dbanie o środowisko, co podkreśla wdrożony Zintegrowany System Zarządzania Jakością i Zarządzania Środowiskowego wg norm PN – EN ISO 9001:2015 oraz PN – EN ISSO 14001:2015.

Dzięki doświadczonej kadrze, nowoczesnym maszynom oraz flocie transportowej, obsługujemy zarówno zakłady przemysłowe, podmioty gospodarcze oraz klientów indywidualnych. Zapewniamy profesjonalną klasyfikację i wycenę złomu.

Zapraszamy do nawiązania współpracy z naszym oddziałem Syntom Metal Recycling w Tomaszowie Mazowieckim przy ul. Spalska 106 jak również z pozostałymi oddziałami na terenie całego kraju.